Okna

Okna drewniane to idealne połączenie designu i funkcjonalności. Znajdują uniwersalne zastosowanie przy renowacji starych obiektów i przy budowie nowych domów Materiały użyte do produkcji odznaczają się wyjątkowymi walorami ukazującymi piękno i szlachetność drewna co sprawia, że mogą zadowolić każdego klienta.
Do produkcji okien używamy najwyższej jakości 3-warstwowej klejonki:
  • Sosnowej
  • Meranti
  • Dębowej.
Wysoką wytrzymałość gwarantuje wytwarzanie z użyciem najnowocześniejszego centrum obróbczego, które zapewnia powtarzalność elementów i odpowiednie dopasowanie skrzydła do ościeżnicy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego zestawu uszczelek oraz jedno- lub dwukomorowych szyb o niskiej przenikalności cieplnej oraz wysokiej dźwiękochłonności wykonywane przez nas okna uzyskują dużą szczelność.
Długoletnią trwałość wyrobom z drewna litego zapewnia wykończenie wodnymi farbami kryjącymi lub lazurami renomowanej firmy Sikkens. Poprzez nanoszenie trzech warstw (podkładowej, międzywarstwy i nawierzchniowej) uzyskuje się powłokę odporną na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne. Używamy 3 systemów okuć obwiedniowych cenionej marki Roto-Frank:
  • Roto NT
  • Roto NT Designo
  • Roto Patio Life (do okien przesuwnych)
Na zamówienie klientów stosujemy szprosy wiedeńskie oraz głowiczki frezowane bądź rzeźbione na listwach przymykowych skrzydeł. Oferujemy doradztwo techniczne, pomiar oraz montaż przez naszą profesjonalną ekipę montażową.
Zapraszamy do obejrzenia galerii gdzie znajdą Państwo więcej zdjęć produkowanych przez nas okien