Somapol jest firmą o wieloletniej tradycji stolarskiej a zarazem nowoczesnym zakładem z rozbudowanym nowoczesnym parkiem maszynowym. Od czasu założenia firmy czerpiemy dumę i radość z nieposzlakowanej opinii jaką darzą nas zadowoleni klienci. Nasze wyroby wykonujemy dopasowując każdy element do wymogów naszych klientów, zapewniamy przy tym kompleksowe doradztwo i wsparcie w dziedzinach związanych z główną działalnością firmy.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w drewnie, możemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania, pomagając tak bardzo jak to tylko możliwe od planów początkowych, a kończąc na realizacji projektu. Jesteśmy też dumni z tego, że wprowadzamy ulepszenia chroniące nasze środowisko naturalne. Na przykład kleje ekologiczne, lakiery wodne oraz farby o małej zawartości cząstek lotnych które mają neutralny wpływ na środowisko.
Zespół naszych pracowników dzieli się na inżynierów technologii drewna, mistrzów stolarstwa oraz fachowych rzemieślników, którzy poradzą sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem oraz na projektantów i specjalistów od sztuki użytkowej, którzy potrafią w doskonały sposób połączyć wymogi praktyczne z wyjątkową estetyką i artystycznym wykonaniem. Jednak największą wartość stanowi zdolność do współpracy designerów i rzemieślników, którzy wspólnie tworzą produkt wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta.